Blizzard, popüler rol yapma oyunu WoW (World of Warcraft): The Burning Crusade Classic genişlemesinin olası çıkış tarihini sızdırmış olabilir. Battle.net’te ortaya çıkan ekran görüntülerine göre genişleme, yaz ayının başında kullanıcılara sunulacak.

Reddit‘ten birkaç kullanıcının tespit ettiği sızıntıya göre, Blizzard’ın World of Warcraft Classic başlatıcısı, Burning Crusade için yayın tarihini 1 haziran 2021 olarak belirleyen çeşitli bildirimleri öne çıkardı.

WoW: The Burning Crusade iddiaları doğru olabilir

Sızıntıya tanık olan kullanıcılar, herhangi bir şeye tıklandığında bildirimlerin hızlıca geri çekildiğinden bahsetti. Oyun geçmişte de bu tarz sızıntılarla baş başa kaldığı için iddiaların doğru olması muhtemel gibi görünüyor.

Burning Crusade, 2007‘de başlayan ve Dark Portal‘ı Outland’a açan ilk World of Warcraft genişlemesiydi. Yeni genişlemeyle kullanıcılar, Azeroth‘ta takılma ya da Outland‘e girme seçenklerine de sahip olacak. Öte yandan WoW Classic’i iki farklı zaman çizelgesine ayırmak mümkün olacak. Eğer oyuncular 2004‘teki versiyonda kalmak istiyorsa, Burning Crusade gelmeden önce kararkterlerini ‘Era alemine‘ taşıyabilecek. Bununla birlikte belli bir ücret karşılığında da iki diyarı deneyimlemek mümkün olacak.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic için söylenen iddialar doğruysa ve bu haziran ayında çıkışını gerçekleştirecekse, Blizzard‘ın resmi duyurusu için çok az bir zaman kalmış demektir. Dolayısıyla birçok oyuncu, karakterlerine seviye atlatmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here