Mobil

Yeni Galaxy Note için imza kampanyası başlatıldı

5 Ağustos 2020 tarihinde tanıtılan Galaxy Note 20 Ultra‘dan sonra yeni Note serisine dair sessizliğe bürünen Samsung ile ilgili imza kampanyası başlatıldı. Akıllı telefon üreticisinin hayranları yeni tanıtılacak telefonun S22 yerine Galaxy Note olmasını istiyor.

İmza kampanyası SamMobile tarafından başlatıldı

Hatırlayacağınız üzere Samsung bu yıl Galaxy Note’u piyasaya sürmeyeceğini duyurmuş ve Note hayranlarını üzmüştü. Buna göre şirketin 11 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlikte, Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ü tanıtması bekleniyor. Yeni katlanabilir cihazların yanı sıra yeniden tasarlanan S Pen için de beklentiler yüksek.

Samsung’un bu haberinden sonra SamMobile, change.org üzerinden bir imza kampanyası başlattı ve kullanıcıları bu kampanya için imza vermeye davet etti. SamMobile başlattığı kampanya ile ilgili şöyle dedi;

Galaxy Note serisi akıllı telefonlar dünya çapında milyonlarca hayran tarafından seviliyor. Samsung, kısmen sektörü saran çip sıkıntısı yüzünden 2021’de yeni bir Note serisi çıkarmayacağını söyledi ve tüm hayranları hayal kırıklığına uğrattı.

SamMobile tarafından başlatılan imza kampanyasına buradan ulaşabilir ve detayları inceleyebilirsiniz. Atılan bu adımı siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Samsung tarafında bir yankı uyandıracak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir