Mobil

WhatsApp, küme aramasını kolaylaştıran özelliğini sundu!

WhatsApp yakın dönemde 2.21.19.15 beta güncellemesini kullanıma sundu. Birtakım küçük gelişmeler getiren yenilik grup kısmından hızlı bir şekilde arama yapma imkanı sunuyor. Anlık mesajlaşma uygulaması grup bölmesindeki ekranı açtığınızda sesli ve görüntülü bir şekilde çağrı yapma kısayollarının tanıtımını yaptı.

WhatsApp, grup araması bölümüne kısayollar ekledi

WhatsApp grubunuz üzerindeki kısayollar şu anda uygulama bünyesinde yer alıyor. Grup kartları için bunları göremiyorsanız bu özellik size henüz açılmamış demektir. Bu da yeni bir güncelleme beklemeniz gerektiği anlamına geliyor.

GIF düğmesinin hemen yanında kullanıcıların videoyu sessize almasına ve videoları ses içermeyen bir biçimde paylaşmasına olanak tanıyan bir düğme yer alıyor. Videonun boyutu ve uzunluğu hakkında bilgi veren Video Sesi Kapat düğmesinin hemen yanında da bir kutucuk bulunuyor. WABetaInfo tarafından belirtildiği üzere bir kullanıcı videoyu her düzenlediğinde boyutu ve uzunluğu anında güncelleniyor.

Sizler WhatsApp Beta‘ya gelen kolay grup araması seçeneği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi ihmal etmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir