Mobil

Twitter’da iOS 15 kullanıcılarının canını sıkan bir sorun var!

20 Ekim 2020 tarihinde stabil sürümü yayınlanan Apple iOS 15 için bir takım sorunlar halen devam ediyor. Özellikle sosyal medya uygulamaları, yeni işletim sistemine tam adaptasyon için birden çok güncelleme almak durumunda kaldı. Bugün de Twitter uygulamasında iOS 15 ile ilgili ciddi bir sorun yaşanıyor.

Twitter, sorunun farkında olduğunu belirtti

Apple kullanıcılarının beğenisine sunulduğundan beri oldukça olumlu geri dönüşler alan iOS 15 cephesinde çeşitli hata düzeltmeleri ve geliştirmeler devam ediyor. Son olarak iOS 15.1.1 ile FaceTime ve operatör aramaların düşmesi sorununa çare bulan Apple, yeni dönemde yeni güncellemeler yayınlamaya devam edecek.

Gün içerisinde Twitter’ın destek profiline yüzlerce farklı tweet geldi. iOS 15 kullanıcıları, Twitter uygulamasının durduk yere hesaptan çıkış yaptığınıve tekrar giriş yapmak zorunda kaldıklarını belirtti. Yine bazı kullanıcılar, bu durumun periyodik olarak tekrarlandığını söylüyor.

Konu üzerine bir tweet atan resmi Twitter Destek sayfası, iOS 15 kullanıcılarının yaşadığı sorunun farkında olduklarını ve problemi gidermek için çalıştıklarını belirtti. Henüz yaşanan sorunun neden kaynaklandığı ve çözümü belli değil. Buna karşın bir takım kullanıcılar, uygulamayı silip yeniden yüklemenin ve en son sürüme güncellemenin problemi çözdüğünü belirtiyor.

Peki sizler iOS 15 kullanıcılarının yaşadığı problem hakkında neler düşünüyorsunuz? Siz de benzer bi sorun yaşıyor musunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir