Togg T10X’e Yüz Tanıma Geldi!

Togg T10X, uzaktan yüklenen yeni yazılımıyla birlikte kullanıcılarını yüzlerinden tanıyabilecek ve kişiye özel deneyimler sunacak.

Yenilikler Neler?

  • Yüz Tanıma ile Oturum Açma: T10X kullanıcıları artık pin girmek yerine yüz tanıma yöntemiyle araçlarına giriş yapabilecek.
  • Kişiselleştirilmiş Deneyim: 4 farklı profil oluşturma imkanı sunan T10X, her kullanıcı için ana ekran düzeni, ayna ayarı, koltuk pozisyonu ve favori radyo frekansları gibi kişiselleştirmeleri hatırlayacak.
  • Tam Ekran Uygulamalar ve Renk Temaları: T10X’in geniş bilgi eğlence ekranındaki uygulamalar artık tam ekran görülebilecek ve kullanıcılar farklı renk temaları arasından seçim yapabilecek.
  • Gelişmiş Kısayol Menüsü: Orta konsoldaki dairesel kumanda ile erişilen kısayol menüsü, sık kullanılan özelliklere daha hızlı erişim imkanı sunacak şekilde genişletildi.
  • Uzaktan Erişim: Trumore uygulaması ile T10X’in şarj seviyesi, lastik hava basıncı ve konumu gibi bilgilerine uzaktan erişilebilecek.
  • Önceden Planlanmış İklimlendirme: Kullanıcılar, yolculuk öncesi istedikleri gün ve saat için kabin ısısını programlayabilecek.
  • Hızlı Teslimat ve Sıfır Faizli Kredi: Togg, T10X V2 uzun menzil modeli için 350 bin TL’ye 12 ay vadeli ve sıfır faizli kredi imkanı sunuyor. Ayrıca cihaz bedelinin %50’sine kadar kredi imkanı da mevcut. Teslimatlar ise sipariş sırası ve konfigürasyona göre hızlı ve çekilişsiz olarak gerçekleştiriliyor.

T10X’i Nasıl Sipariş Edebilirsiniz?

T10X’i sipariş etmek için App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indirip kimlik oluşturmanız gerekiyor.

Dev Zırhlı Araçlardan Buluşlar Çıktı: FNSS Teknolojik Çözümleriyle Öne Çıkıyor

Türk savunma sanayii, son yıllarda geliştirdiği askeri kara araçlarıyla birlikte birçok buluşa da imza atıyor. Bu alanda öncü firmalardan biri olan FNSS Savunma Sistemleri, 35 yıllık deneyimiyle milli imkanlarla özgün olarak geliştirdiği 24 farklı savunma […]

Zaman Değişiyor: Dünyadaki Herkes Bir Saniyesini Kaybedecek!

Dünyanın dönüş hızı değişiyor ve bu da önümüzdeki birkaç yıl içinde bir saniyelik zaman kaybına yol açacak. Kutup Buzları Eriyor, Dünya Hızlanıyor Günlük hayatımızı düzenleyen saat ve dakikalar, Dünya’nın dönüşüne göre belirleniyor. Fakat Dünya’nın dönüşü […]

Süphan Dağı’ndan İlham Alan Liseli, TÜBİTAK Finalinde!

Ağrı’da lise öğrencisi Muhammed İkbal Kaya, Süphan Dağı’ndan esinlenerek hazırladığı “Volkanik Toprakların Tarım Alanlarına Taşınmasının Yüksek Verimli Ürün Alımına Etkisi, Ağrı İli Örneği” projesiyle TÜBİTAK Van Bölge Finali’nde coğrafya alanında birinci oldu. Volkanik Topraklardan Çorak […]