Take Off İstanbul: Girişimcilerin Buluşma Noktası Aralık Ayında Kapılarını Açıyor!

Girişimcilik ve teknolojinin kalbinin attığı Take Off İstanbul, 11-12 Aralık 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek!

2018 yılından beri yenilikçi fikirleri, girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getiren Take Off İstanbul, bu yıl da vizyoner girişimlere ilham kaynağı olmaya ve geleceğin rotasını çizmeye hazırlanıyor.

Fırsatlar ve İş Birlikleri Zirvesi

Take Off İstanbul, sadece bir zirve değil, aynı zamanda bir buluşma noktası. Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar, girişimcilik ekosistemindeki gelişmeleri takip etme, yenilikçi girişimlerle tanışma ve potansiyel iş birlikleri için bağlantılar kurma imkanı yakalıyor.

Teknoloji Devlerinin Buluşma Noktası

Teknolojiye odaklanan yatırım fonları, yatırımcılar ve girişim sermayedarları, Take Off İstanbul’da bir araya gelerek gelecek vadeden girişimlerle buluşuyor. Alanında uzman konuşmacılar da tecrübelerini paylaşarak girişimcilere ilham veriyor.

Başarı Hikayeleri ve Ödüller

Bugüne kadar 100’den fazla ülkeden 800’den fazla girişimci, 400’den fazla mentor ve yatırımcı Take Off İstanbul’da bir araya gelerek unutulmaz bir deneyim yaşadı. Bu yıl da 755 bin dolarlık ödül havuzu ile girişimciler teşvik edilirken, en yenilikçi ve iddialı girişimler yatırım ve hibe ödülleri kazanma şansı yakalayacak.

İnovasyonun Başkenti: Take Off İstanbul

Yapay zeka, blokzincir, sürdürülebilir enerji ve dijital sağlık gibi alanlarda çığır açan teknolojilerin ele alınacağı Take Off İstanbul, ilham verici bir atmosfer sunuyor. Girişimcilik dünyasına adım atmak isteyen herkes için unutulmaz bir deneyim olacak Take Off İstanbul, geleceği birlikte inşa etmek için ideal bir platform.

Take Off İstanbul 2024’e Katılın!

Girişimcilik ruhunuzu beslemek, yeni bağlantılar kurmak ve geleceğin bir parçası olmak için Take Off İstanbul 2024’e katılın! Etkinlikle ilgili güncel bilgiler ve kayıt işlemleri için Take Off İstanbul’un sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Apple Üç Modeli Daha Rafa Kaldırdı: İşte Eski Ürünler Listesi

Apple, ürün yelpazesini yenilemeye ve eski modelleri emekliye ayırmaya devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde 2017 yılında piyasaya sürülen iPhone X, 1. nesil HomePod ve 1. nesil AirPods modellerini “Vintage” (eski) ürünler listesine eklediğini duyurdu. Vintage […]

Ay’ın Kökeni Gizemi: Çinli Bilim İnsanları Yeni Bir Teori Önerdi!

Uzay bilimi, yeni bir bulguyla sarsılıyor! Yaklaşık dört yıl önce Ay’dan toplanan örneklerde grafen keşfedilmesi, Ay’ın kökenine dair bildiğimiz her şeyi alt üst edebilecek bir ihtimali ortaya koyuyor. Dev Çarpışma Teorisi Sarsılıyor: Uzun yıllardır Ay’ın […]

Dünyanın Yarısı Sosyal Medyada: Facebook Hala Lider, TikTok Hızla Büyüyor

Dünyada 5 milyardan fazla insan sosyal medya kullanıyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Facebook hala en popüler platform olsa da, TikTok gibi yeni oyuncular da hızla yükselişte. Platformlara Göre Kullanıcı Sayıları: Bazı Detaylar: […]