Haberler

Samsung’un 2022 yılı eser takvimi ortaya çıktı!

Canalys verilerine göre yüzde 23’lük pazar payıyla dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan Samsung, yeni ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ürün portföyü oldukça geniş olan şirket; tablet, akıllı saat, kablosuz kulaklık, dizüstü bilgisayar ve takip cihazı modelleri ile de her alanda boy gösteriyor.

Samsung, bu yılı bir hayli yoğun geçirdi. Şirket, toplamda beş farklı Unpacked etkinliğinde yeni ürünleri ile kullanıcıların karşısına çıktı. Peki şirketin önümüzdeki yılki planları ne? Kısa süre önce ortaya çıktı.

Samsung, 2022’de hangi ürünleri tanıtacak?

Geçtiğimiz günlerde TheElec tarafından Güney Koreli şirketin 2022 yılı ürün takvimi paylaşıldı. Akıllı telefonların yer almadığı listede tablet, dizüstü bilgisayar, kablosuz kulaklık ve akıllı saat gibi dikkat çeken ürünler bulunuyor. Listedeki ürünlerin tahmini ne zaman tanıtılacağı ve ne kadar üretileceğine yer verildi.

Şirketin önümüzdeki yıl tablet planında Galaxy Tab S8 modelleri önemli bir role sahip. Dört modelle gelmesi kesinleşen seride Tab S8 Lite için 1.6 milyon, Tab S8 için 1.2 milyon, Tab S8+ için 900 bin ve Tab S8 Ultra için ise 400 bin üretim hedefi mevcut. Öte yandan uygun fiyatlı Lite modeli 2022’nin ikinci, diğerleri ise ilk yarısında vitrine çıkacak.

Listede dikkat çeken diğer ürünler ise Galaxy Tab A8 ve Galaxy Tab A7 Lite oldu. Önümüzdeki yıl kullanıcıların beğenisine sunulması beklenen her iki tablet için de 11 milyon üretim hedefi bulunuyor.


Samsung 2022 ürün takvimi

Bunun yanı sıra 2022’nin ikinci yarısında Samsung’dan Buds Pro 2 ve Buds Live 2 olmak üzere iki kablosuz kulaklık gelecek. İlk model için 3.1 milyon, ikincisi için 3.3 milyon üretim hedefi belirlendi.

Son olarak şirket, önümüzdeki yılın ikinci yarısında üç adet dizüstü bilgisayar ve 4.8 milyon üretim hedefine sahip Galaxy Watch 5 akıllı saatini kullanıcıların beğenisine sunacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Samsung‘un 2022 yılı ürün takvimi bir kullanıcı olarak sizi tatmin etti mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir