Mobil

Samsung Galaxy S21 FE’nin tanıtılacağı tarih ortaya çıktı!

Samsung’un merakla beklenen Galaxy S21 FE modelinin şimdiye kadar piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Samsung, şimdiye kadar birçok talihsizlik yüzünden bu modeli duyurmayı ertelemişti. Yeni ortaya çıkan SamMobile ile ilgili kaynaklara göre bekleyiş yakında sona erebilir.

CES 2022’de Galaxy S21 FE karşımıza çıkabilir

Samsung’un CES’te yeni bir akıllı telefon duyurmasının üzerinden yıllar geçti. Etkinlik genellikle, her zaman seri üretime yönelmeyen tüketici elektroniği ve mobil ürünler ile kullanıcıların merakını gideriyordu. Ancak bu yıl, pandeminin de etkisi ile geciken tüm süreçler, sürpriz hamlelere gebe oldu.

Söylentiye göre Galaxy S21 FE, 5-8 Ocak 2022’de Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES’te tüketicilerin karşısına çıkacak. Bu bilgi, olası bir duyuru tarihi olarak 11 Ocak’ı gösteren eski bir raporla uyumluluk taşıyor.

SamMobile, yeni raporun kulağa oldukça makul geldiğini, çünkü telefonun etkinlikte fazla göz önünde olmayacağını öne sürüyor. Sonuçta, CES çoğunlukla konsept tüketici elektroniği ve mobil cihazlarla ilgili bir fuar olarak biliniyor. Küresel yarı iletken kıtlığı göz önüne alındığında, yeni telefon modelinin tanıtımı için hiç kimse net bir şey söyleyemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir