Microsoft’un Xbox Game Pass hamlesinden sonra Sony, PC oyuncularını sevindirecek sızıntılar ile gündeme geldi. İddiaya göre God of War, The Uncharted Collection ve Ghost of Tsushima’nın PC versiyonları piyasaya sürülecek.

Uncharted Collection‘un PC versiyonu geliyor

2020’de tanıtılan ve konsol oyuncularının gözdesi olmayı başaran Ghost of Tsushima’nın kutulu versiyonunda PlayStation’a Özel yazısı artık mevcut değil. Hem grafik hem de oynanış tarzı ile dikkat çeken Ghost of Tsushima, PC oyuncuları tarafından merakla bekleniyor.

Birçok analist Uncharted Collection adlı oyunun da PC versiyonunun yayınlanacağını belirtiyor. Her ne kadar Sony tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da Uncharted Collection’un PC uyarlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Birçok kişinin PlayStation tercih sebepleri arasında yer alan God of War oyunu da Ghost of Tsushima ve Uncharted Collection gibi PC oyuncuları ile buluşacak. God of War oyununun 2018 yılında piyasaya sürülen versiyonunun PC oyuncuları için uyarlanacağı sızıntılar arasında yer alıyor.

PlayStation’a özel oyunların PC versiyonları çıktığında şirketin ücretlendirme konusunda da değişikliğe gideceği tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here