Haberler

OPPO Watch Free, Türkiye’de: İşte fiyatı!

Uygun fiyatlı akıllı saat iddiasıyla giyilebilir teknoloji sektörüne katılan OPPO Watch Free, Türkiye pazarında satışa çıktı. Şirketin ülkemizde anlaşmalı online satış kanallarında listelenen cihaz, 30 Eylül’de Çinli müşterilerin beğenisine sunulmuştu. Aradan geçen 2 ay gibi bir süre içinde, Türkiye’deki akıllı saat pazarına uğradı. Peki OPPO Watch Free kullanıcılara neler vadediyor?

OPPO Watch Free Türkiye fiyatı ve özellikleri

1.64 inç AMOLED ekranla gelen OPPO Watch Free, telefonlarda da gördüğümüz 16.7 milyon renk gamına sahip. 2.5D kavisli ekran tasarımıyla üretilen akıllı saatin çizilmeye de dayanıklı. Telefonunuzda çektiğiniz kıyafet fotoğrafını yapay zeka sayesinde kadrana dönüştüren OPPO Watch Free, aynı zamanda 40’tan fazla dinamik saat kadranını da bünyesinde bulunduruyor.

Fitness takibi konusunda öne çıkan akıllı saat, 100’den fazla özel egzersiz modu sunuyor; bunlar arasından koşu, yürüme, kürek çekme makinesi ve eliptik makine olmak üzere dört tanesini otomatik olarak tanımlayabiliyor. Piyasadaki üst düzey rakiplerinde karşımıza çıkan kalp atış hızı uyarısı ile, kullanıcıya kalp atışı çok düşük veya çok yüksek olduğunda da uyarı yapabiliyor.

Hafif koşu, yağ yakma koşusu, dayanıklılık koşusu ve aralıklı koşu gibi dört koşu modunu destekleyen OPPO Watch Free, egzersizinizin ne kadar yoğun olduğunu bilmeniz için beş egzersiz kalp atış hızı bölgesine sahip. Ayrıca cihazın 230 mAh bataryası tipik kullanımda 14 güne kadar dayanabilirken; şirketin açıklamasına göre 5 dakikalık şarj ile tüm günü çıkarabiliyor.

OPPO Watch Free, siyah ve vanilya renk seçenekleri ile 1.049 Türk Lirası fiyat etiketiyle satışa çıktı.

Ekran 1.64 inç, AMOLED, 280×256 piksel, 326 ppi
2.5D kavisli tasarım
Batarya 230 mAh
Pil süresi Tipik kullanımda 14 gün, 5 dakikalık şarj ile tüm gün
Suya dayanıklılık 5ATM
Diğer 100’den fazla egzersiz modu
Kalp atış hızı
Uyku takibi
Koşu modları
Fiyat 1.049 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir