LinkedIn, Türkiye’de yükselişe geçen şirketleri sıraladı!

Linkedin tarafından farklı büyüme ve talep ögelerini ölçen ve özgün LinkedIn bilgileri ile desteklenerek oluşturulan ve Türkiye için birinci kere oluşturulan liste, Türkiye’nin yükselişleri ile dikkat çeken 10 şirketini ortaya koyuyor.

Funverse Games, Türkiye’nin yükselişte olan en uygun 3 şirketi ortasına girdi!

Türkiye’nin birinci LinkedIn En Yeterli Startup’lar listesi, 2022 yılı içerisinde periyodun zorluklarına karşın yükselmeyi, yenilik yapmayı, dikkatleri çekmeyi ve en uygun yetenekleri işe almayı başaran Türkiye’nin 10 şirketini içeriyor ve takip edilmesi gereken en aktüel startup’ları bulmak için bir kaynak niteliği taşıyor.

Listeyi oluşturmak için dört temel alandaki LinkedIn bilgileri bedellendiriliyor: Büyüme, iş arayanların ilgisi, şirketin ve çalışanlarının üyeler ile etkileşimi ve bu şirketlerin “LinkedIn En Uygun Şirketler listesi”ndeki yetenekleri ne oranda çektiği.

Funverse Games CEO’su Tolga Öztürk, “Bu sene aldığımız aksiyonlarla en yeterli startuplar ortasına girmeyi takımca başardık. Sonuçlarını bu kadar kısa müddette almak bizim için onur verici. Çok yakında Türkiye Startup ekosistemini daha da heyecanlandıracak haberlerle karşınıza çıkacağız.

Amacımız küresel alanda herkesin rekabet edebileceği Web3 oyunları yaratmak. 2022 yılı içerisinde oyunlarımızı başta Türk oyunseverler olmak üzere bütün dünyaya yayınlayacağız 2023 yılında Unicorn adayları ortasına girmek istiyoruz.” dedi.

Daha evvel oyunları milyonlarca indirilmiş deneyimli takımıyla MOBA ve Battle Royale tiplerini birleştirerek özgün bir oyun tarzı yaratmayı hedefleyen Funverse Games, geçtiğimiz günlerde Hit and Boom oyunuyla Kapalı Alfa testlerine başlamıştı. 

Gittikçe genişleyen ve daha çok oyuncunun erişimine açılan Kapalı Alfa testine katılmak için kayıt formunun doldurulması kâfi. Ayrıyeten sonlu sayıda oyuncunun erişebildiği testte, oyuncuların arkadaşlarını davet edebilmeleri için ekstra kodlar da sağlanacak.

Amazon Prime Gaming, 600 TL’lik oyunları fiyatsız veriyor!

Amazon Prime Gaming, ocak ayı için 6 adet oyunu fiyatsız veriyor. Kelam konusu üretimler, toplamda 600 TL pahasında.

Bethesda’dan Starfield çıkış tarihi açıklaması geldi!

The Elder Scrolls ve Fallout serilerinin imalcisi olan Bethesda, Starfield çıkış tarihi ile ilgili yeni bir bilgi paylaştı. İşte ayrıntılar…

Steam yeni yılın birinci raporunu paylaştı! İşte en çok satan oyunlar

SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. Steam Deck tekrar listeye damga vurdu. İşte en çok satan oyunlar!