Oyun

Keanu Reeves, Marvel Sinematik Cihanı hakkında konuştu!

Modern zamanların en ünlü aktörlerinden biri olan ve yakın zamanda hem John Wick hem de Matrix serisinin dördüncü filmleriyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Keanu Reeves, gedikli bir çizgi roman hayranı olarak da biliniyor. Reeves, yaptığı bir röportajda Marvel Sinematik Evreni hakkında konuştu.

Keanu Reeves, Marvel sineması için oldukça hevesli

Hollywood’un son 20 yılına hem mütevazı kişiliğiyle hem de üst düzey aktörlük yeteneğiyle damga vuran Keanu Reeves, önümüzdeki aylarda iki yeni filmle sevenleriyle olacak. Matrix ve John Wick serilerinin yeni halkalarında başrolde bulunacak olan Reeves, Marvel Sinematik Evreni hakkında konuştu.

2 Ekim 2021 tarihinde 57. yaşına giren Keanu’nun doğum günü, Marvel’ın resmi sosyal medya hesabı tarafından kutlanmıştı. Bunun üzerine hayranlar, Reeves ile Marvel Sinematik Evreni’nin bir şekilde bir araya gelip gelmeyeceğini düşünmeye başladı.

Esquire ile yaptığı röportajda Marvel ile ortak bir projede buluşacağı ve sinematik evrene dahil olup olmayacağı üzerine bir soru sorulan ünlü oyuncu, oldukça ılımlı bir yaklaşım gösterdi. Marvel dünyasına olan hayranlığını belirten Reeves, bu dünyanın bir parçası olmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

İşte Keenu’nun açıklamaları:

“Marvel evreni, evrenden de büyük değil mi sizce de? Neredeyse bir çoklu evren… Bu Marvel-verse…. Bu sinematik evrende bulunmak bi onur olurdu. Gerçekten harika yönetmenler ve vizyonerler var ve hiç kimsenin daha önceden yapmadığı bir şey yapıyorlar. Bu anlamda hırs ve üretim açısından özel bir şey ortaya koyuyorlar. Bu yüzden bunun bir parçası olmak harika olurdu.”

Keanu Reeves

Geçtiğimiz yıl içerisinde hangi Marvel karakterini canlandırmak isteyebileceği sorulan Reeves, her zaman Wolverine’ı oynamak istediğini ama Hugh Jackman rolden ayrılmasına rağmen bu rolü alması için artık çok geç olduğunu belirtmişti.

Peki sizler Keanu Reeves ve Marvel Sinematik Evreni yakınlaşması hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Keanu hangi Marvel karakteri olarak perdeye yakışırdı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

SDN Yorumları 0 Yorum

Yorum Yap İptal

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Δ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir