Huawei Watch Fit Elegant bugün resmen Türkiye pazarına giriş yaptı. Geçtiğimiz ay piyasaya duyurulan özel edisyon, akıllı saatleri andıran bileklik tasarımı ve güçlü donanımıyla dikkatleri üzerine çekti. Cihaz Huawei’in resmi internet mağazası ve online perakende satış platformlarında listelenmeye başladı.

Huawei Watch Fit Elegant siparişe açıldı

Standart Watch Fit’in gelişmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkan Elegant sürümü siyah ve beyaz renk seçenekleriyle ülkemize giriş yaptı. 999 TL‘den satılan cihaz GPS, uyku takibi, adımsayar, su geçirmezlik ve kalp ritmi ölçme gibi bir dolu özelliğiyle siparişe açıldı.

Huawei Watch Fit Elegant’ı buradan satın alabilirsiniz.

Standart Huawei Watch Fit’e göre paslanmaz çelik bir gövdeye sahip Elegant sürümü 1,64 inç AMOLED ekran ve dikdörtgen yapısıyla dikkat çekiyor. Çelik çerçeve kullanan bileklik, normal akıllı bilekliklere premium bir görüntü kazandırırken; donanım noktasında da farkını ortaya koyuyor.

Huawei Watch Fit Elegant gücünü Kirin A1 işlemciden alıyor. Lite OS adlı işletim sistemini kullanan bileklik, toplamda 96 farklı spor aktivitesi için özel mod sunuyor. 12 gün boyunca kesintisiz pil sunan cihaz ayrıca 24 saat kalp atışı, kandaki oksijen miktarını ölçme, GPS sensörü, stres izleme gibi özellikler taşıyor. 5 ATM derecesinde suya karşı direnç gösteren akıllı bileklik Huawei TruSleep 2.0 teknolojisi ile uykunuzu takip ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here