Haberler

Google Pixel Watch’un fiyatı ortaya çıktı!

Google, geçtiğimiz günlerde Pixel 7 ve Pixel Watch’ı piyasaya süreceği aktifliğini duyurdu. 6 Ekim’d düzenlenecek aktiflikte Google’ın yeni akıllı telefonu ve uzun vakittir beklenen akıllı saati gün yüzüne çıkacak. Şimdiye kadar birçok defa karşımıza çıkan akıllı saatin artık de fiyat bilgileri sızdırıldı.

Pixel Watch’un renk seçenekleri de ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay, Google Pixel Watch’un hücresel bilgi kullanan modelinin 399.99 dolar olduğu ortaya çıkmıştı. Artık ise yeni modelin, standart versiyonunun fiyatı sızdırıldı. Gelen bilgilere nazaran yeni akıllı saat 349.99 dolardan alıcı bulacak.

Pixel Watch’un fiyatı dışında renk seçenekleri de ortaya çıkmış oldu. Buna nazaran, Wi-Fi/Bluetooth versiyonu siyah gövde ve obsidyen kordon, gümüş gövde ve beyaz kordon, altın renk gövde ve yeşil renk seçenekleri ile sunulacak. LTE modeli Siyah/Obsidiyen, Gümüş/Füme ve Altın/Yeşil renk kombinasyonları ile gelecek.

Google’ın bilhassa kordon konusunda burada belirtilenden çok daha fazla seçenek sunacağı düşünülüyor. Google’ın birinci akıllı saati olma özelliği taşına Pixel Watch piyasada birçok farklı marka ile rekabet edecek. Apple, Samsung ve Huawei ise bu markaların başında geliyor.

Öte yandan Pixel Watch’un fiyatının yakın vakitte tanıtılan Samsung Galaxy Watch 5’ten yüksek olması birtakım soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Şu anda Galaxy Watch 5’in 40 mm’lik versiyonu 279 dolardan satılırken, 44 mm’lik versiyonu ise 309 dolarlık fiyata sahip.

Gelen raporlara nazaran Google Pixel Watch, 2018 yılında üretilen işlemciden güç alıyor. Bunun yanı sıra Samsung’a kıyasla daha küçük bir bataryaya sahip olacak akıllı telefonun, rakipleri ile nasıl çaba edeceği de merak konusu.

Peki siz Google Pixel Watch ve fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.