Oyun

Fortnite’da Spider-Man kıyafeti göründü!

Fortnite, Bölüm 3 Sezon 1 savaş bileti fragmanı sızdırıldı. Bu da yeni karakterler, yeni ada ve daha fazlasını ortaya çıkardı. Bunların arasında Spider-Man kostümü de yer aldı. Lehçe diliyle ortaya çıkan fragman, yanlışlıkla resmi bir Fortnite kanalında herkese açık paylaşıldı.

Fragman videosu oyuncuların yeni bölümde neler bekleyebileceğine dair fikir veriyor. Epic ile Marvel arasında yakın bir ilişki var. Bu durumda Spider-Man kıyafetinin eklenmesi olası duruyordu. Son zamanlarda sızıntı yapanlar Örümcek Adam karakterinin önümüzdeki sezon gibi erken bir sürede ortaya çıkacağını iddia ettiler. Doğru da çıktı.

Fortnite’ın yeni sezon fragmanı sızdırıldı

Karakter açıklamalarının yanı sıra hava efektleri, devasa yeni bir harita, karakterlerin kaymasını sağlayan bir mekanik ve ağaçların kesildiğinde devrilmesini sağlayan bir yeniden oluşturulmuş fizik geliyor. Aşağıdaki tweet’ten Fortnite‘ın yeni sezon fragmanına göz atabilirsiniz.

Fortnite yeni sezonu açıklama yazısını yayınladı. Bu bağlamda şunları belirtti:

Bildiğin ada ters döndü!

Keşfedilecek yepyeni yerler ve Fortnite’ı deneyimlemenin daha önce bilinmeyen yollarını bulacağını Bölüm 3’e hoş geldiniz. Battle Royale’ın ötesinde Battle Pass XP kazanmaya başlayın. Spider-Man dahil olmak üzere battle pass kıyafetlerinin kilidini açmak için istediğiniz gibi oynayın ve seviye atlayın.

Yeni özellikler de keşfedilmeyi bekliyor. Yeni kayma mekaniği ile haritada daha hızlı hareket edin ve düşmanlardan kaçının. Hatta sizin ve ekibinizin kendini iyileştireceği ve maçlar arasında eşya depolayacağı kamplar kurun. Ayrıca, Victory Royale ve prestijli Victory Crown’u kazanmanıza yardımcı olmak için Fortnite’a yeni silahlar ve öğeler eklendi. Kazanmaya devam edin.

Bu özelliklerin yanında ada tamamen yenilendi. Yedi ve Örümcek Adam Mahallesi – The Daily Bugle’ın gizli evi olan Sanctuary’i ve diğer yerleri keşfedin. Unutmayın, yeni hava koşulları nedeniyle her şey olabilir. Ne için bekliyorsun? 3. bölüme atlayın ve yepyeni bir adayı keşfedin. Orada ne bulacağınız bilinmiyor.

Sizler Fortnite ile Marvel arasındaki ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!