Ubisoft‘un ücretsiz bir The Division oyunu üzerinde çalıştığı biliniyordu. Şirketin geliştirdiği ücretsiz The Division oyunu, önceki oyunların mekaniklerini barındırıyor ve oyunculara aynı evrende farklı hikayeler sunuyor. Oyunun test aşamasında olduğu tahmin ediliyordu ve tahminler doğru çıktı. The Division Heartland olarak adlandırılan oyunun test aşamasındaki oynanış görüntüleri sızdı.

The Division Heartland oynanış görüntüleri sızdırıldı

The Division Heartland‘in 20 dakikalık bir oynanış görüntüsü sızdırıldı. Kapalı beta oyuncularından birisi Ubisoft’un uyarılarına rağmen oyunun 20 dakikalık oynanış görüntüsünü sızdırdı. Oyun test aşamasında olduğu için bazı hatalar mevcut, ayrıca test eden oyuncunun internet bağlantısında problem olduğu belli oluyor. Oyuncunun bazı etkileşimleri çok geç tepki veriyor. Sızdırılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Spoiler yemek istemiyorsanız videoyu izlemekten kaçının.

Heartland, Silver Creek adında küçük bir Amerikan kasabasında geçiyor. Oyun içerisinde Expedition adında bir Co-op PvE modu ve Storm adında 45 oyunculu bir PvEvP modu yer alıyor. Baş oyun tasarımcısı Taylor Epperly, kapalı beta katılımcılarına NDA kapsamında olduklarını hatırlatmaya devam ediyor. Epperly, “Bu teknoloji testinde gördükleriniz dahil olmak üzere herhangi bir bilgiyi paylaşmaktan kaçının.

Ekibimiz, test boyunca internetteki sızıntıları izleyecek. Lütfen Division topluluğu için sürprizi mahveden kişi olmayın” dedi. Ubisoft, yaşanan sızıntının kontrol altına alınması için çabalıyor. İnternette yayınlanan videolar hızlı bir şekilde kaldırılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here