Haberler

eSIM takviyeli Vivo Watch 2 göründü!

Çin merkezli teknoloji üreticisi Vivo, Watch 2 isimli yeni bir akıllı saat çıkarmaya hazırlanıyor. 2009’da Oppo, OnePlus, Realme ile beraber BBK Electronics‘in yan kuruluşu olarak ortaya çıkan şirket, akıllı telefonlar dahil çeşitli teknolojik ürün ve yazılımlar geliştiriyor. Şirket, 2020’de ilk akıllı saatini piyasaya sürdü. Sızıntılara göre, yeni bir klasik yuvarlak ekranlı akıllı saati piyasaya sürecek. Üstelik bu yeni cihaz, eSIM destekli olacak.

Vivo Watch 2 saatin dikkat çeken özellikleri

Geçtiğimiz ay Vivo için yoğun geçti. Çünkü X70 serisi akıllı telefonlarını Çin’de piyasaya sürdü. Kısa sürede bu akıllı telefon oldukça ilgi çekti. Ancak şirket, dikkatini yeni bir giyilebilir cihaza kaydırdı. Yeni söylentilerin kaynağı ise oldukça sağlam; Weibo muhbiri Dijital Chat Station.

Peki, Vivo Watch 2 özellikleri neler? Bazı kullanıcılar, sağlık özelliklerini ve spor faaliyetlerini takip eden akıllı saatleri tercih ediyor. Ancak bazı kullanıcılar ise akıllı saatin, akıllı telefon deneyimini genişletmesini istiyor. Örneğin, eSIM ile akıllı telefonu kolayca geride bırakabilirsiniz. Yani aramaları cevaplayabilir, SMS gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Vivo, eSIM özelliğine sahip ürünlere olan talebin farkında. Bu nedenle, eSIM destekli Watch 2 akıllı saatini kullanıcılar için geliştiriyor. Yakında çıkacak olan Vivo Watch 2, yuvarlak klasik ekranını koruyacak. Bu yeni cihaza ilişkin henüz pek ayrıntı yok. Ancak kaynak, tek bir ekosistemde daha iyi uygulama özelliğine sahip olacağını iddia ediyor. Yani, kullanıcılar Vivo akıllı telefonlarından tamamlayıcı uygulamalar yükleyebilecek.

Bunun dışında, bu yeni cihazda bir AMOLED ekran, NFC görmemiz şaşırtıcı olmaz. Ayrıca uzun pil ömrüne sahip olacaktır. Hatırlamak gerekirse, orijinal Vivo Watch 42 mm ve 46 mm boyutlarında. Bu yeni modelin de farklı boyutlarda gelmesini bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir