Techland, Dying Light 2 adlı popüler oyununun 2022‘ye ertelendi bilgisini oyuncularla paylaştı. Açık dünya RYO’nun daha önce 7 Aralık 2021‘de piyasaya sürüleceği şirket tarafından açıklandı. Bunun yanı sıra E3 2018 fuarında duyurulmasından bu yana da pek çok kez gecikme yaşadı.

Dying Light 2’nin ertelenme sebebi henüz hazır olmaması

Techland CEO’su Pawel Marchewka, Dying Light 2 adlı yapımın gecikmesiyle ilgili şunları söyledi: “Ekip üretimde istikrarlı bir şekilde ilerliyor ve oyun bitiş çizgisine yaklaşıyor. Oyun tamamlandı ve şu anda oyun testini gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadarki yaptığımız en büyük ve iddialı proje. Ne yazık ki oyunu hayal ettiğimiz seviyeye henüz getiremediğimizi fark ettik. Onu iyileştirmek ve optimize etmek için daha fazla zamana ihtiyacımız var.”

Techland şu anda oyunu iyileştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu süreçte Dying Light 2 yapımının çıkış tarihi 4 Şubat 2022‘ye ertelendi. Marchewka sözlerine şöyle devam etti:

Topluluğumuzla, hayranlarımızla ve oyuncularımızla şeffaf ve dürüst bir iletişim kurmak şirketimizin her zaman hedefi olmuştur. Her gün bu unsurda büyümemizi sürdürüyoruz.

Techland CEO’su Pawel Marchewka


Dying Light 2 ertelendi

Dying Light 2 Türkiye fiyatı

Techland tarafından gelişimi devam eden Dying Light 2; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S ve PC platformlarına çıkışını gerçekleştiriyor. Aksiyon rol yapma türündeki yapım Steam üzerinde üç farklı fiyat seçeneğiyle satışa sunuluyor:

  • Dying Light 2 Normal sürüm – 349 TL
  • Dying Light 2 Deluxe sürüm – 469 TL
  • Dying Light 2 Ultimate sürüm – 599 TL

Sizlerin Dying Light 2 hakkında beklentileriniz neler? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here