Valve meşhur nişancı-rekabetçi oyunu Counter Strike Global Offensive (CS:GO) için yeni bir güncelleme ve tam yama notları yayınlandı. Bu yama haritalardan yeni tavuk iyileştirmelerine kadar birçok yeniliği beraberinde getiriyor.

Yeni CS:GO güncelleme detayları

Snakebite kasası

Yeni güncelleme ile topluluk tarafından tasarlanmış ve 17 silah kaplamasını içeren Snakebite Kasası geldi. İçerisinde nadir özel öğeler olarak Broken Fang eldiven seti de yer alıyor.

Operation Broken Fang

Yeni güncelleme ile beraber Operation Broken Fang etkinliği sona erdi. Toplanan yıldızlar elinizde kaldıysa bunları harcamanız için 15 Mayıs tarihine kadar süre verildi. Bunun yanı sıra resmi rekabetçi ve yoldaş istatistiklerini toplamaya devam etmek isteyen oyuncular için yeni bir abonelik hizmeti duyuruldu.

Diğer güncellemeler

Son yama ile tavukların görsel modeli daha da iyileştirildi. Önceki güvenlik düzeltmelerinin bir sonucu olarak topluluk haritalarının siyah görünme sorunu düzeltildi. Bunun yanı sıra ek güvenlik ve kararlılık iyileştirmeleri geldi. Ayrıca Grind ve Mocha, Apollo, Engage ve Anubis haritalarını ranksız (derecesiz) oynama özelliği eklendi.

Ancient (antik) haritasına CT’den (Anti Terörist takımı) A bölgesine yeni rota oluşturuldu. Haritanın orta kısmına yeni bir T (Terörist takımı) girişi eklendi. Buna ek olarak T tünelinde A alanına açılan bir tavan penceresi haritaya dahil oldu.

Frostbite haritasında ise iç aydınlatmalar yenilendi. Haritadaki teslimat dronlarının haritanın sağ alt köşesine takılma sorunu düzeltildi. Erişilemeyen alanlarda, arazinin içinde nadir bulunan ganimetlerin ortaya çıkması sorunu ortadan kalktı. Gölgelendirme ayrıntısı orta veya daha düşük olarak ayarlandığında buz dokusunun görünümü iyileştirildi. Ayrıca sunucu odasına bir ses efekti eklendi.

CS: GO dönem dönem getirdiği güncelleme ile oyunculara birçok kolaylık sağlamaya devam ediyor. Siz bu güncellemeleri ve yenilikleri yeterli buluyor musunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here