Apple Watch ailesi, ilk versiyondan itibaren iki farklı boyut ile tanıtılıyor. Sızıntılara göre Apple Watch 8, üç farklı boyut ile tanıtılacak.

41mm ve 45mm boyutlar ile karşımıza çıkan Apple Watch 7, yüzde 40 daha ince çerçeve ile kullanıcılara sunuldu. Apple Watch 6’dan daha büyük ekran ile tanıtılan model, IP6X sertifikasına sahip.

Apple Watch 8, üç farklı boyut ile tanıtılabilir

Analistlerin köşeli Apple Watch tahminlerine rağmen eski nesil ile benzer tasarım ile tanıtılan Apple Watch 7, birçok kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı.

Her ne kadar kesinleşmese de köşeli tasarımın Apple Watch 8 ile gelmesi bekleniyor. Teknik özellikleri henüz belli olmayan Apple Watch 8, iddiaya göre vücut sıcaklığı ve kan şekeri ölçümü yapabilecek. Pandemi süreciyle birlikte önemi giderek artan vücut sıcaklığı ölçümü, birçok akıllı saat firmasının radarına girdi.

Ünlü analist Ross Young, “2022’de daha büyük boyutlara sahip Apple Watch 8 modeli görmek ister miydiniz? Gelecek yıl 3 farklı boyut ile karşılaşırsanız şaşırmayın.” ifadelerini kullandı.

Apple Watch 8 Sport versiyonunun piyasaya sürüleceği ve büyük ekran ile karşımıza çıkacağı tahminler arasında yer alıyor.

Sizler Apple Watch 8 sızıntıları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here