Apple ekosisteminin en sevilen ve en çok satılan ürünleri arasında yer alan AirPods serisinin yeni üyelerinin Spring Loaded etkinliğinde tanıtılması bekleniyordu.

Luke Miani adlı bir YouTuber, AirPods 3 yakın zamanda tanıtılacağını Twitter üzerinden duyurdu. Geçtiğimiz aylarda tasarım detayları ve özellikleri sızdırılan AirPods 3’ün daha tanıtılmadan çakmaları piyasaya bile sürülmüştü.

AirPods 3, 18 Mayıs’ta sahneye çıkabilir

18 Mayıs’ta tanıtılacağı iddia edilen yeni serinin tek bir modelle değil “Pro” modelinin de dahil olduğu birkaç seçenekle piyasaya sürülmesi bekleniyor. YouTuber Miani‘nin kaynaklarına göre, AirPods 3 zaten gönderilmeye hazır ve Apple’ın bunları 18 Mayıs’ta bir basın bülteniyle duyurması bekleniyor. Ayrıca, Apple’ın aynı gün Apple Music HiFi planını da tanıtabileceği iddialar arasında yer alıyor.

1 Mayıs’ta yayınlanan başka bir raporda ise, tam tarih vermeden Apple’ın önümüzdeki haftalarda yeni AirPods’ları tanıtacağını iddia ediliyor. Ayrıca bu raporun ardından 9to5Mac, iOS 14.6 beta kodunda Dolby Audio destekli Apple Music için bir HiFi planı hakkındaki söylentileri destekleyen kanıtlara erişmişti.

Apple, hem Apple Music HiFi’yi hem de AirPods 3’ü tanıtmak için Haziran ayında WWDC’ye kadar bekleyebilirdi. Ancak iOS 14.6, Podcast’ler ve Apple Card Ailesi’ne ücretli abonelikler getirme çalışmalarında olduğundan, şirketin bu ayın sonlarına doğru bazı sürprizleri olabilir.

Apple AirPods 3 tasarımı 10 Mart’ta ortaya çıktı

Lansman öncesinde, tedarikçilerin sunduğu yeni bir AirPods 3 render görüntüleri ortaya çıktı. Renderlerde sergilenen tasarım, muhtemelen herkesin satın alması için pazarda piyasaya sürülecek olan son sürüm olacak.

Tasarım, AirPods Pro’nun tasarımına benzeyen önceki render sızıntılarıyla hemen hemen aynı çizgide. AirPods 3’ün daha kısa bir gövdeye sahip olacağı ve şirketin AirPods Pro’da gördüğümüze benzer şekilde değiştirilebilir kulak uçlarıyla geleceği anlaşılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here