Popüler dijital oyun platformlarından olan GOG, sevilen rol-yapma üçlemesini kısa süreliğine ücretsiz dağıtıyor. Bilim kurgu esintilerine sahip olan masa üstü rol-yapma oyunu Shadowrun üçlemesi, bu türü sevenlerin çok beğeneceği bir oyun.

Shadowrun üçlemesi kısa süreliğine ücretsiz oldu

İlk olarak 1993 yılında tanıştığımız oyun, günümüze kadar farklı yapımlarla karşımıza çıkmaya devam etti. Bugün bile en iyi masa üstü rol yapma oyunlarından biri olarak kabul edilen Shadowrun‘ı oynamadıysanız bu son fırsat olabilir. Oyun halihazırda Steam üzerinde indirimdeydi. Dün başlayan indirimlerin ardından bugün ise oyunun GOG’da ücretsiz olduğu haberini aldık.

  • İlk olarak buradaki bağlantıya gidin.
  • Go to giveaway” butonuna tıkladıktan sonra yeni açılan sayfada Shadowrun Trilogy ürününü bulmalısınız.
  • Ürünün olduğu kısımda “Yes, and claim the game” butonu var, tıkladıktan sonra giriş yapmalı ya da hesap oluşturmalısınız.
  • Oyunu bu şekilde kütüphanenize ekledikten sonra sonsuza kadar sizde kalacak.

Cyberpunk 2077’yi ve The Witcher 3’ü yapan CD Projekt’in dijital mağazası olan GOG, bu teklifi haftanın sonuna kadar geçerli kıldı. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Ücretsiz verilen serinin Steam’deki indirimsiz fiyatı 115 TL‘dir.

Shadowrun üçlemesi, masa üstü rol-yapma oyunlarına aşina olanların sevebileceği bir oyundur. Bu türü sevmeseniz bile ücretsiz olduğu için belki kütüphanenizde tutmak isteyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here