Mobil

Xiaomi Mi Mix Fold 2 hakkında sızıntılar geldi!

Bu yılın başlarında Xiaomi, Galaxy Fold serisine benzeyen ve şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu olan Mi Mix Fold’u piyasaya sürmüştü. Şimdi, iddia edilen sızıntılara göre şirketin Samsung’un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Galaxy Z Fold3’e rakip olacak yeni bir Mix Fold cihazı üzerinde çalıştığını iddia etti.

Xiaomi Mi Mix Fold 2, Samsung Galaxy Z Fold3’e rakip olacak

AndroidAuthority tarafından ortaya çıkan haberin asıl sahibi Bald Panda‘ya göre, Çinli teknoloji devi Mi Mix Fold 2 adında bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte, yeni katlanabilir akıllı telefon Mix Fold 2’de çok büyük değişiklikler olmayacağı kuvvetle muhtemel. Ayrıca Panda, yeni akıllı telefonun yüksek yenileme hızına sahip harici ve dahili ekranların yanı sıra büyük bir 5.000 mAh batarya ile devasa bir 120W hızlı şarj desteğine sahip olacağını da sözlerine ekledi. Bu olay, yalnızca harici ekranı için yüksek yenileme hızına sahip olan Mi Mix Fold’daki 67W şarja göre oldukça büyük bir değişiklik olacak.

Sızdırılan özelliklere bakacak olduğumuzda, yeni gelecek olan Mi Mix Fold’un ön tarafında bir ekran altı kamera modülüne sahip olacağı bildiriliyor. Ekran altı kameranın eklenmesi de önemli bir değişikliklerden biri olsa da, uygulanması takdirinde açıkçası görüntü kalitesi açısından da tam olarak bir yükseltme olması beklenmiyor.

Ne yazık ki, şirketin böyle bir cihazı ne zaman piyasaya süreceği veya gerçekten bu cihaz üzerinde çalışıp çalışmadığı şu an için belli değil. Ancak önceki sızıntılara göre, markanın yeni bir katlanabilir telefonunun bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceğini öne sürmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir