Xiaomi 13 serisi küresele ne vakit gelecek?

Xiaomi‘nin geçtiğimiz ayın başlarında Çin’de kullanıcıların beğenisine sunduğu Xiaomi 13 serisinin küresele geliş tarihi en çok merak edilen bahislerin ortasında. Şu an için Çinli üreticiden mevzuyla ilgili rastgele bir açıklama gelmese de şirkete yakın kaynaklardan gelen son bilgilere nazaran yeni modeller beklenenden daha erken bir tarihte globalde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Xiaomi 13 serisinin potansiyel küresel tanıtım tarihi

Geçen ay tanıtılan Xiaomi 13 serisinin global versiyonları IMEI data tabanında ortaya çıktı. Kelam konusu görsellere bakıldığında model isimleri Xiaomi 13 ve 13 Pro olarak görülüyor. Bu da aygıtların yakın bir tarihte vitrine çıkacağının en büyük göstergesi. Bu noktada şirkete yakın kaynaklardan Xiaomiui, serinin küresele bu ayın içerisinde geleceğini sav etti.

Bunun dışında şimdi Çin lansmanı gerçekleşmeyen serinin üst seviye özelliklere sahip Xiaomi 13 Ultra modelinin çıkış tarihiyle ilgili net bir ayrıntı yok. Uydu üzerinden temas özelliği üzere birçok teknolojiyle kullanıcıların karşısına çıkması beklenen aygıtın, selefi 12S Ultra‘ya emsal bir tanıtım takvimini izlemesi kuvvetle beklenen.

Xiaomi 13 özellikleri

Instagram’dan yeni tasarım! Bu sekme artık olmayacak

Tanınan toplumsal medya platformu Instagram, Mağaza hizmetinde değişikliğe gidiyor. Açıklamaya nazaran Mağaza butonu artık olmayacak.

Global pazarda yer alacak Meizu 20 serisinin özellikleri ortaya çıkıyor!

Akıllı telefon dünyasında Çinli şirketlerin hatırı sayılır bir yükselişi bulunuyor. Bunlardan birisi olan Meizu, Meizu 20 serisiyle geliyor.

Galaxy S23 Ultra, 12 megapiksellik ön kamerası ile tezli geliyor

Galaxy S23 Ultra ön kamerası 40 megapikselden 12 megapiksele düştü. Lakin bu durum düşünüldüğü üzere bir sonuç ortaya koymayacak.