Haberler

Vivo Watch 2, kıymetli detayları ile ortaya çıktı!

Akıllı saat piyasasında yavaş yavaş adından söz ettiren Vivo, Watch 2 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Akıllı telefonlar başta olmak üzere pek çok teknoloji geliştiren şirket, ikinci nesil akıllı saatinin üzerinde çalışıyor. Çin merkezli şirket, geçtiğimiz yıl ilk akıllı saat modelini piyasaya sürdü. Şirketin ilk akıllı saati kandaki oksijen ölçebiliyor.

Geçtiğimiz ay şirketin ikinci nesil akıllı saatine ilişkin sızıntıları sizlerle paylaşmıştık. Son olarak bugün cihaz hakkında yeni haberler çıktı. İşte Vivo’nun ikinci nesil akıllı saatinin özellikleri…

Vivo Watch 2, yuvarlak bir tasarıma sahip!

OPPO, OnePlus gibi birkaç markayla birlikte BBK Electronics‘in alt kuruluşu olan Vivo’dan yeni haberler var! Vivo’nun ikinci nesil akıllı saatinin özelliklerini görmeyi bir süredir bekliyorduk. Nihayet yeni sızıntı görüntüler, cihazın birkaç özelliğini ortaya çıkarıyor.

GSM Arena‘nın haberine göre lansman çok uzakta değil. Vivo Watch 2 modelin özelliklerine geçecek olursak, öncelikle dairesel bir tasarıma sahip olduğunu belirtelim. Görüntüler, cihazın deri ve silikon kayış seçenekleriyle birlikte geleceğini de ortaya koyuyor.

Söz konusu görselde üç adet saat görüyoruz. Bu görsellere göre, yeni modelde kalp atış hızı takip sistemi, adım sayacı ve GPS özellikleri olacak. Ayrıca akıllı saat modeli, sesli arama desteğini de barındıracak. Bu arada, geçtiğimiz ay söylentilere dayanarak cihazda e-SIM özelliği olacağını yazmıştık. Şimdi bunun doğrulandığını görüyoruz.

Son olarak, Vivo Watch 2 modelin pil kapasitesi hakkında da ayrıntılar dikkat çekiyor. Bu model, 501 mAh pil gücüne sahip olacak. Böylece, Vivo Watch’ın 42mm (226 mAh) ve 46mm (478 mAh) modellerinden daha dayanıklı olacağını anlıyoruz.

Bu yeni akıllı saat modeline dair halen çok fazla bilgi sahibi değiliz. Ancak yeni sızıntılar, söylentiler ve resmi bilgiler gelirse sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir