Oyun

Valve, Steam Sonbahar ve Kış indirimleri tarihlerini yayınladı

Steam ve birçok dijital oyun satan platform kendilerine has indirim tarihlerine sahipler. Aslında Valve’ın bunu gelenek haline getirmesi, diğer dijital oyun satan platformları harekete geçiriyor. Normalde Steam’in indirim tarihleri tahminler veya sızıntılar üzerinden ortaya çıkar fakat bu kez Valve herkesi şaşırtarak indirim tarihlerini yayınladı.

Steam Sonbahar indirimleri Kasım ayında başlıyor

Steam’in gerçekleştirdiği büyük indirim tarihleri dünya çapındaki birçok geliştiricinin katılımıyla gerçekleşiyor. Geliştirici ekiplere önceden bildirilen bu tarihleri onların hazırlanmasını sağlıyor. Birçok büyük ve küçük bütçeli oyun Steam’in indirim zamanlarında büyük oranda indirime sahip oluyor.

Steam’in indirim tarihleri şu şekilde:

  • Steam Sonbahar İndirimi | 24-30 Kasım 2021
  • Steam Kış İndirimleri | 22 Aralık 2021 – 5 Ocak 2022

Valve’in yayınladığı tarihler yayıncılar ve geliştiriciler için bir rehber olması planlanıyor elbette her geliştirici ve yayıncı indirimlere katılmak zorunda değil. Fakat bu durum tüm oyun camiasını bir hazırlık içine sokuyor. Tabii ki, bunlar sadece Valve’in büyük indirim günleri için tarihler. Bunlar arasında önceden onaylanmış, Steam Cadılar Bayramı İndirimi 28 Ekim‘de başlıyor.

Epic Games Store ise halihazırda bir Cadılar Bayramı İndirimi yapıyor. Epic Games Store’un Cadılar Bayramı İndirimi sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir