Mobil

TomTom GO Navigasyon, Türkiye’de kullanıma sunuldu

150’den fazla ülkede hizmet veren popüler navigasyon ve harita uygulaması TomTom GO Navigasyon, şimdi de Türkiye’deki kullanıcılar için faaliyete başladı. Çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılara, internet bağlantısı olmadan bile destek sunan servis, gerçek zamanlı trafik ve radar durumlarını aktarma özellikleriyle dikkat çekiyor.

Türkiye’nin her noktasında internetsiz konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmayı vadeden uygulama; aynı zamanda trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, radar, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor.

TomTom GO Navigasyon’un Türkiye abonelik fiyatları

Trafikte hız sınırına takılma endişesi olmadan, güvenli bir şekilde yolculuk etme vaadi veren TomTom GO Navigasyon, ilk 30 gün kullanıcılara ücretsiz deneme sürümü veriyor. Uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyenler ise aylık ya da yıllık 11.99 ila 79.99 TL arasında değişen abonelik planlarıyla karşılaşıyor.

TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata, Türkiye pazarında resmen faaliyete açılan mobil uygulamayla ilgili açıklama yaptı. Cafferata, şu sözleri kaydetti:

“TomTom GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır. Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız.”

Şu anda Android ve iOS platformlarında resmen indirmeye açılan TomTom GO Navigasyon uygulamasını Google Play Store ya da App Store üzerinden indirmek mümkün. Peki ya siz bu harita uygulamasıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve kullandıysanız deneyimlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir