Samsung şaşırtıyor! Galaxy S23 serisiyle ilgili yeni sav

Akıllı telefon pazarının başarılı oyuncularından Samsung, Galaxy S23 serisiyle ilgili çalışmalarına devam ediyor. Bugüne dek sızıntılarla gündemden düşmeyen aygıtlarla ilgili birinci somut bilgi dün ortaya çıktı. Akıllı telefonların dizaynları muhakkak olurken, kısa müddet evvel de çıkış tarihi ile ilgili şaşırtan bir argüman ortaya atıldı.

Galaxy S23 serisinin çıkış tarihi hakkında şaşırtan sav

Şirketin en büyük rakiplerinden Apple, iPhone 14 serisinin bu ayın başlarında kullanıcıların beğenisine sundu. Tıpkı vakitte Xiaomi 13 serisinin de kasım ayında çıkacağına dair söylentiler var. Bunun dışında OnePlus 11 Pro 5G ve Vivo X90 Pro+’ın da 2022 bitmeden raflardaki yerlerini alacağı söyleniyor.

Güney Koreli haber kuruluşu ET News tarafından yayınlanan son rapora nazaran Galaxy S22 serisini şubat ayında vitrine çıkaran Samsung, yeni seriyi beklenenden daha erken tanıtmak için çalışmalara başladı.

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy serisinin tanıtımı için çoklukla ocak ve şubat aylarını tercih ediyor. Lakin şirketin bilhassa iPhone 14 serisiyle ortadaki süreyi daha da kısaltarak premimum pazardaki hissesini garanti altına almak istediği tabir ediliyor. Bu nedenle Şubat 2023’te çıkış yapması beklenen Galaxy S23 modelleri, beklenenden daha erken tanıtılabilir.

Samsung‘un akıllı telefon takviminde yapmaya hazırlandığı söylenen değişiklik Galaxy S23 serisinin 3C tarafından onaylanması ve seri için gereken bileşenlerin olması gerekenden daha evvel sipariş verilmesi üzere ögelerin akabinde yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Lakin doğal, tüm bunların tezden ibaret olduğunu ve şirketten gelecek resmi açıklamayı beklemenin daha hakikat olduğunu da belirtmekte yarar var.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy S23 serisinin varsayımı çıkış tarihi ne olur?