Redmi Watch 3 ve Redmi Band 2 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatları!

Teknoloji dünyasının en kıymetli isimlerinden Xiaomi, giyilebilir teknoloji alanındaki üretimine de devam ediyor. Şirket, 2022’nin son günlerinden Redmi K60 serisiyle birlikte akıllı saat ve bilekliklerini de tanıttı. Redmi Watch 3 ve Redmi Band 2’nin özellikleri aşikâr oldu.

Redmi Watch 3, 1.75 inç AMOLED ekran ile sahne alıyor

Xiaomi, Redmi K60 serisiyle başarılarla geçirdiği yılını tamamlıyor. Şirket, akıllı telefonun yanında pek çok farklı eserini tanıttı. Xiaomi, akıllı saati Redmi Watch 3 ve 2020 yılındaki Band serisinin devamı olan Redmi Band 2’yi bugün Çin’de piyasaya sürdü.


Redmi Watch 3 ve Redmi Band 2

Bluetooth sesli arama, acil SOS moduna sahip olan Redmi Watch 3, 289 mAh batarya ile geliyor. O denli ki bataryanın 12 günlük kullanım sağladığı argüman ediliyor.  HD çözünürlüğe ve 60 Hz yenileme suratına sahip 1,75 inç AMOLED ekranla geliyor.

Redmi Watch 3 modeline bakacak olursak kalp atış suratı monitörü, SpO2 sensörü, uyku ve gerilim izleyici, nefes antrenmanı üzere birçok sıhhat ve fitness alanında yenilikler sunuyor. Ayrıyeten yerleşik bir GPS’e sahip aygıt, 120’den fazla idmanı de bünyesinde barındırıyor.

Redmi Band 2’ye bakacak olursak 1.47 inçlik bir ekran ile geldi. Bununla birlikte model, selefine nazaran yüzde 76 daha büyük bir ekrana sahip olacak. 5 ATM’ye kadar su geçirmez olan aygıt, 9.99mm boyutunda. Desteklenen antrenman sayısı aygıtta 30 ile hudutlu tutulmuş durumda. 210 mAh pil ile 12 günlük kullanım sunuyor. Siyah ve beyaz renklere sahip olacak olan Redmi Watch 3 72 dolardan satışa sunuluyor. Tıpkı renk seçeneklerine sahip olan Redmi Band 2 ise 22 dolardan sahne alıyor.