Geçtiğimiz ay Watch 2 modelini tanıtan realme, yeni akıllı saatini kullanıcılar ile buluşturdu. Özellikleri ile dikkat çeken realme Watch 2 Pro tanıtıldı.

realme Watch 2 Pro tanıtıldı

Akıllı saat piyasasında rekabet giderek artıyor. Samsung, Xiaomi ve Huawei gibi şirketlerden sonra realme de yeni modelini tanıttı. Şirketin Watch 2 Pro adını verdiği model, ekran boyutları ile dikkat çekiyor.

1.75 inç IPS LCD ekran ile karşımıza çıkan cihaz, Watch 2 modelinden 0.3 inç daha büyük ekrana sahip. 100’den fazla kadran seçeneğiyle tanıtılan cihaz, 600 nit parlaklık değeri sayesinde beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Watch 2 modelinde bulunan uyku takibi, kalp atış hızı ölçme, kan oksijen seviyesi ölçümü, içecek hatırlatıcısı ve nefes egzersizi gibi özellikler Watch 2 Pro modelinde de yer alıyor.

Yeni modelde dual-satellite GPS, IoT kontrolü ve IP68 sertifikası gibi özellikler de yer alıyor. Şirket, büyüyen cihaz boyutları sayesinde 390 mAh bataryaya yer verdi. Standart kullanımda 14 gün pil ömrü sunan Watch 2 Pro, dahili GPS sayesinde antrenman sırasında akıllı telefona ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

realme Watch 2 Pro teknik özellikleri

Ekran: 1.75 inç, IPS LCD, 385 x 320 Piksel
RAM ve depolama: 1GB RAM ve 32 GB depolama
Batarya: Li-Ion 390 mAh
Boyut ve ağırlık: 38.9 x 25.2 x 12.7 mm, 40 g
Bağlantı: Bluetooth 5.0
Sensör: Dual-satellite GPS, ivme ölçer, kalp ritmi ölçer, SpO2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here