Oyun

PS Plus Eylül oyunları aşikâr oldu

Play Station Plus, Eylül 2021 ücretsiz oyunları belli oldu. Daha önceki aylarda Sony tarafından yanlışlıkla açıklanan PS Plus servisi için sunulan ücretsiz oyunlar, Eylül 2021 için Sony tarafından açıklandı. Sony, bu ay üç adet oyunu PS Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu. Oyunların ücretsiz verilme tarihi ise 7 Eylül.

Sony, PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyunları açıkladı

Sony’nin PlayStation kullanıcı için verdiği abonelik servisi PS Plus hizmeti her ay yeni ücretsiz oyunlar açıklayarak oyuncuları heyecanlandırıyor. Yaklaşık bir ay ücretsiz oynanabilen bu oyunlar, her ayın başında Sony tarafından açıklanıyor.

PS Plus servisi Eylül ücretsiz oyunları arasında Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds oyunları PS4 için Overcooked: All You Can Eat ise PS5 kullanıcıları için yayınlandı. Oyunlar daha önce de dediğimiz gibi 7 Eylül‘de oyunculara açılacak.


Hitman 2

Hitman 2 ilk olarak 2018 tarihinde Square Enix piyasaya sürdü. Oyun, Ajan 47‘yi Miami, Mumbai ve Kolombiya yağmur ormanları da dahil olmak üzere çeşitli yeni lokasyonlara gönderiyor. Oyununda amaç ise tabii ki verilen hedefleri suikastla ortadan kaldırmak.

Dört askerin Predator‘a karşı savaştığı çok oyunculu bir oyun olan Predator: Hunting Grounds, Nisan 2020’de PlayStation 4 ve Windows PC’de yayınlandı. Oyunda Predator’a karşı savaşmanın dışında Predator’de olmak mümkün.

Overcooked: All You Can Eat ise oldukça eğlenceli fazlasıyla hareketli bir yemek pişirme oyunu. Oyunda zorlu platformlarda yemek pişirip servis etmeye çalışıyorsunuz.

PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyun kampanyası sizce nasıl olmuş? Sizce hangi oyunlar verilmeliydi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir