Oyun

PlayStation Plus Kasım ayı oyunları sızdırıldı!

Sony’nin Kasım ayı içerisinde konsol sahiplerine sunacağı yeni oyunlar sızdırıldı. PlayStation Plus sahiplerini gelecek ay dört ayrı oyun bekliyor. Sony, bu kez listeye PlayStation VR için piyasaya sürülmüş olan bir sanal gerçeklik oyununu da dahil etti.

Buna karşın sızdırılan listede gelecek dönemde oyunculara sunulacağı belirtilen GTA III: The Definitive Edition yer almıyor.

PlayStation Plus aboneleri için dört oyun hediye edilecek

Daha önce üç ay boyunca Sony tarafından verilecek olan bütün oyunları sızdıran Dealabs, bir kez daha PlayStation Plus oyunlarını sızdırdı. Aynı kaynak, verilecek olan oyunların yanı sıra iki farklı sanal gerçeklik oyunu da hediye edileceği ve bunun da State of Play etkinliğinde oyunculara duyurulacağını belirtti.

PlayStation Plus Kasım oyunları:

  • The Walking Dead: Saints and Sinners (PlayStation VR)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • First Class Trouble (PS4 / PS5)
  • Knockout City (PS4 / PS5)

Yayınlanan liste gerçek çıkarsa, bu ay da oyuncuları heyecanlandırabilecek AAA klasmanında ve yeni dönemde çıkmış bir oyun göremeyebiliriz. Bununla birlikte Kasım ayında piyasaya çıkacak olan ve PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacağı belirtilen GTA III: The Definitive Edition‘ın da Aralık ayında oyunculara sunulacağı kesinleşmiş oldu.

27 Ekim 2021 tarihinde, Türkiye saati ile 00.00’de gerçekleştirilecek olan State of Play etkinliği kapsamında oyunculara sürpriz bir iki oyun da hediye edilebilir. Sony, özellikle kendi geliştirdiği bir takım oyunları bu gibi özel günlerde konsol sahiplerine sunabiliyor.

Sizler de yayınlanacak olan etkinliği izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili yayın sayfasına gidebilirsiniz. Peki sizler sızdırılan PlayStation Plus oyunları ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Oyunları beğendiniz mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir