Haberler

Oppo Enco Air inceleme

İstanbul, Tuzla’da fabrika açan ve üretime başlayan Çin menşeili OPPO, yeni kablosuz kulaklık modelini 6 Mayıs’ta tanıttı. Ürünü kısa sürede temin ettik ve OPPO Enco Air inceleme videosuyla karşınızdayız. Videoda cihazın detaylarını ve deneyimlerimizi size aktarıyoruz.

OPPO Enco Air inceleme: İşte özellikleri ve deneyimlerimiz!

Kablosuz kulaklık piyasasında OPPO dikkat çeken ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Markanın yeni ürünü, özellikleri baz alındığında fiyatı ile de oldukça rekabetçi. Dilerseniz lafı uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

Enco Air satın almak için: https://bit.ly/3f0HV2v

OPPO Enco Air özellikleri arasında düşük gecikme süresi ve ses performansı öne çıkıyor. TÜV Rheinland high performance ve low latency sertifikalarına sahip model, Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisiyle geliyor. Ayrıca cihazda bulunan oyun modu, kullanıcılar için gecikme süresini 80ms seviyesine kadar düşürebiliyor.

Diğer yandan kulaklıkta 12 mm titanyum alaşımlı dinamik sürücü ve bass booster teknolojisi yer alıyor. Şirket ses tarafında yapay zekadan da yararlandıklarını ve bu sayede müzik deneyimini zenginleştirdiklerini belirtiyor. Cihazda yer alan DNN Noise Cancellation teknolojisiyle de sesleri daha temiz ve gürültüden ayrışmış şekilde duyabiliyorsunuz. Ayrıca Ses tarafındaki teknik özelliklerin deneyime nasıl yansıdığını ise OPPO Enco Air inceleme videomuzda sizinle paylaştık.

Aynı zamanda marka, pil ömrü ve dayanıklılığı göz ardı etmiyor. 24 saate kadar kullanım ömrü sunan cihaz, 10 dakikalık şarjla 8 saatlik pil vaat ediyor. Ayrıca IPX4 sertifikası ürünün su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir