Huawei için bugün büyük gün. Çinli üretici, Android alternatifi HarmonyOS ve pek çok donanımsal ürününü birkaç saat sonra başlayacak etkinlikle duyuracak. Şimdi bunlardan bir olan ve daha önce pek çok kez sızdırılan Huawei Watch 3, Çin’deki bir mağazada lansman öncesinde canlı olarak ortaya çıktı.

HarmonyOS 2.0 ile donatılan Huawei Watch 3, şirketin bu işletim sistemini kullanan ilk giyilebilir ürünü olacak. Bununla beraber Huawei aynı etkinlikte tablet ve diğer ürünlerini de sergileyecek.

Huawei Watch 3 tasarımı kesinleşti

Huawei’nin yeni akıllı saati, geçtiğimiz günlerde bir kez daha sızdırılmıştı. Ancak şimdi bu saate dair tüm ayrıntılar, lansmana sayılı süre kala yeniden gün yüzüne çıktı.

Huawei Watch 3’ün tasarımı ve kayışı, yukarıdaki resimde tüm açıklığıyla gösteriliyor. Şu anda canlı olarak sızan bu saatin siyah renkli bir versiyonu olduğu görülüyor. Ancak şirketin etkinlik sırasında daha fazla renk seçeneğine yer vereceğini de belirtmekte fayda var.

Watch 3 sızdırılan özellikler

Huawei’nin HarmonyOS’lu ilk akıllı saati olan Watch 3; kan oksijen ölçümü, kan basıncını izleme, EKG ve eSim kart desteğine sahip olacak. Bunun yanı sıra saat, bağımsız aramaları alırken, aynı zamanda üçüncü taraf uygulamaları da HarmonyOS sayesinde yükleyebilecek. En önemlisi pil ömrü iyileştirilecek ve kablosuz şarj desteğine de sahip olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here