Oyun

GeForce Now’ın yeni avantajlı paketi açıklandı

Popüler bulut oyun hizmeti GeForce Now, bir süre önce Turkcell ortaklığı ile Türkiye’ye geldi. Bunun için Game+ isimli bir servis kuran şirket, oyuncuları buraya yönlendirerek, abonelik satmaya başladı. Fiyatıyla tepkileri üzerine çeken Game+, başlangıçta üç farklı paket duyurdu.

Bunlar ücretsiz ve süreli olan “Basic“, aylık 74.9 TL olan “Premium” ve üç aylığı 149.9 olan “Avantajlı Premium“. Ancak bunlardan en uygun olan üç aylık paketin tek seferlik olduğu açıklanmıştı. Kullanıcılar bu duruma tepki gösterirken, üç ay sonra yeni adım geldi.

GeForce Now için yeni üç aylık paket geldi

Resmi Twitter hesabından yeni bir paylaşım yapan Game+, GeForce Now kullanıcılarına müjdeyi verdi. Sürpriz şeklinde duyuru yapan şirket, “Aylık 59.9 TL fiyatlandırma üzerinden yeni, 3 aylık avantajlı premium paketimizi 15 Haziran saat 00:01 itibarıyla satın alabilirsiniz. Bu kez aboneliğiniz sonunda aynı teklifi yenileyebileceksiniz.” ifadelerine yer verdi.

Böylelikle GeForce Now kullanıcılarının bunan sonra kullanabileceği üç aylık paket belli oldu. Oldukça uygun fiyatlı olan bu paketin, kullanıcılara aylık bedeli ise 59.9 TL. Hali hazırda dünyanın en uygun abonelik fiyatlarına ulaşabilen kullanıcılar, yeni kampanyalar sayesinde daha uygun fiyatlara servisten yararlanacak.

Peki siz GeForce Now hakkında neler düşünüyorsunuz? Game+’ın sunduğu yeni üç aylık abonelik fiyatını beğendiniz mi? Konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir