En çok beklediğimiz akıllı saatlerden olan Galaxy Watch Active 4 için epey beklentimiz var. Saatle ilgili ara ara sızıntılar duymaktaydık, şimdi ise büyük bir sızıntı ortaya atıldı. Paylaşılan görseller, saatin tasarımını neredeyse tamamen açığa çıkarıyor.

Galaxy Watch Active 4 tasarımı olduğu söylenen görseller

Samsung’un bu saati MWC 2021 etkinliğinde “akıllı saatlerin geleceği” gibi iddialı bir başlıkla tanıtmasına bir haftadan az kaldı. Tanıtım günü yaklaştıkça doğal olarak yeni sızıntı haberleri duyuyoruz. Bugün ortaya çıkan görseller ise epey ciddi bir sızıntı, çünkü tasarım gözler önüne seriliyor.


Sızdırılan Galaxy Watch Active 4 tasarımı

Bu görselleri yayan kaynak ise oldukça tanıdık, daha önce mobil dünyasında önemli sızıntılar yapan Steve Hemmerstoffer bu görsellerin sahibi. İlk görselde saatin mevcut olacak ilk renkleri; siyah, koyu yeşil, gümüş ve altın renklerini görüyoruz. İlerleyen zamanda saat için yeni kordon seçenekleri mevcut hale gelecektir, yani renkler size göre değilse bu pek sorun değil.

Önceki nesil olan Galaxy Watch Active 2’nin tasarımına göre çok fark olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yüzden önceki neslin kordonları bu saatle uyumlu olabilir.

Saatin tanıtılacağı MWC 2021 sanal olarak 28 Haziran’da gerçekleşecek. O gün geldiğinde gelişmeleri size aktarıyor olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here