Mobil

Galaxy S22 serisi Samsung’un yüzünü güldürdü!

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi Samsung, akıllı telefon ailesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S22 serisini tanıtan şirket, bu sayede iPhone 13‘e rakip olacak modellerini piyasaya sürdü. 4 Mart itibarıyla Türkiye’de ön satışa sunulan yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra, kullanıcılardan yoğun bir ilgi gördü.

Özellikle sahip olduğu kamera teknolojileri ile ilgi çeken telefon serisinin ön satış döneminin bitimine sayılı gün kalırken, seriye olan talep de artmaya devam ediyor. Bu dönemin sona ermesi ile birlikte SS22 Ultra ile bu ön satış döneminden faydalanan tüketicilere sağlanan Watch4, S22+ ve S22 ile verilen Buds2 hediye fırsatları da sona ermiş olacak. İşte ayrıntılar…

Samsung Galaxy S22 serisi önceki önceki seriye kıyasla üç kat daha başarılı

Ön sipariş döneminin bitmesiyle Galaxy S22, Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128 GB hafıza seçeneği ve 8 GB RAM özelliğiyle 14.499 TL’den, 22+ ise Phantom Black, Phantom White, Green, Pink Gold renk alternatifleri, 128 GB ile 256 GB hafıza seçenekleri ve 8 GB RAM özelliğiyle 18.999 TL’den başlayan satış fiyatları ile satışa sunulacak.

Galaxy S22 Ultra ise 22.999 TL’den başlayan satış fiyatıyla; Phantom Black, Phantom White, Green, Burgundy renk alternatifleri; 128 GB, 256 GB ve 512 GB hafıza seçenekleri, 8 GB ve 12 GB RAM özellikleri ile satışa sunulacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, şu ifadeleri kullanıd:

Samsung olarak, bugüne kadarki en üst düzey Galaxy S serisi deneyimi sunan yeni Galaxy S22 serisini kısa bir süre önce Türkiye’deki kullanıcılarımızla buluşturduk. Seri, ön satışa sunulmasıyla birlikte gerçekten de kullanıcılardan yoğun bir ilgi gördü. Galaxy S22 serisi, ön satış sürecinde bir önceki seriye kıyasla kullanıcılardan 3 kat fazla talep aldı. S22 serisinin böylesi yoğun bir ilgi görmesinden memnuniyet duyuyoruz. Samsung olarak, müşterilerimize inovasyonun geldiği son noktayı onların hayatını kolaylaştıracak şekilde aktarmayı sürdürüyoruz

Apple‘ın amiral gemisi satışlarındaki başarısını yakalamak isteyen Samsung, hedefine bu defa ulaşabilecek mi merak konusu. Bildiğiniz üzere Samsung diğer tüm üreticilerden daha fazla sayıda ürün satıyor. Ancak bunların büyük bir bölümünü giriş ve orta seviye telefonlar oluşturuyor. Bu nedenle kar konusunda Apple’ın gerisinde kalıyor. Ancak şirket, Galaxy S22 serisiyle bu durumu tersine döndürmeyi umut ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.