Mobil

Galaxy S21 FE’nin kullanıcı kılavuzu sızdırıldı!

Tanıtım tarihine doğru ilerlerken Samsung’un yeni akıllı telefonu hakkında detaylar giderek artıyor. Uzun süredir farklı sızıntılarıyla gündeme gelen Galaxy S21 FE, artık tüm detaylarıyla netlik kazandı.

Güney Koreli üreticinin yeni bütçe dostu amiral gemisi konumundaki bu telefonu, Galaxy S21 serisinin en yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak ve özellikle de uygun fiyatıyla kullanıcıya hitap edecek. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen cihaz, lansman öncesi bu kez de kullanıcı kılavuzu ile sızdırıldı.

Galaxy S21 FE’nin bazı özellikleri netlik kazandı

Samsung, genellikle ucuz versiyon olarak bilinen Galaxy S2O FE modelini ilk kez S20 serisinin yanında kullanıcı karşısına çıkardı. Üst düzey özelliklere sahip olan bu telefon, işlemci olarak da mevcut model ile aynı donanımlara sahip olurken bazı özelliklerden yoksun olarak geldi. Ancak kullanıcılar tarafından büyük ilgi topladı ve satışlarda Samsung’un yüzünü güldürdü.

Şimdi ise Koreli dev, ”Fan Edition” macerasına Galaxy S21 FE ile devam edecek. Yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen bu telefon, pek çok özelliğiyle Galaxy S21 ile benzerlik gösterecek ve daha uygun fiyatla gelecek.

Galaxy S21 FE’nin teknik özellikleri ve tasarımı hakkında daha önceden çok fazla sızıntı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise güvenilir kaynaklardan Sammobile, merakla beklenen bu telefonun kullanıcı kılavuzunu gözler önüne sermeyi başardı.

Buna göre Samsung’un yeni bütçe dostu amiral gemisi telefonu, kullanıcı kılavuzunda da göreceğiniz üzere ekran altında ultrasonic bir parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Genel görünüm olarak S21 serisini anımsatan bu telefon, aynı zamanda suya ve toza karşı dayanıklılığını temsil eden IP68 sertifikasıyla donatılacak.

Öte yandan Galaxy S21 FE, arkasında üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapacak ve bu modülün yanında da bir adet flash ile gelecek. Ses ve şarj girişi cihazın alt tarafında yer alırken, güç ve ses tuşları ise cihazın yan tarafına yerleştirilecek. Ancak microSD kart ve kulaklık jakı gibi önemli noktalardan ne yazık ki bahsedilmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir