Oyun

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunu belirli oldu

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Steam ile başlattığı mücadelede onlarca ücretsiz oyun sunan Epic Games, bu hafta açık dünya bir rol yapma oyununu ücretsiz veriyor. Bu haftaki ücretsiz Epic Games oyunu Pine oldu. Oyun açık dünya bir rol yapma oyunu (RYO). Albamare adındaki bir dünyada geçen oyunda, Hue adındaki ana karakteri oynuyoruz.

Pine ücretsiz oldu

Albamare’nin güzel dünyasında, insanlardan çok daha akıllı yaratıklarla dolu canlı bir dünyada keşfetmek, ticaret yapmak ve savaşmak zorunda kalacağınız Hue rolünü üstleniyorsunuz. Kabilenizin yerleşeceği yeni bir yuva ararken, Albamare’nin geniş ölçekli coğrafyasıyla uğraşmanız gerekecek.

Altı farklı biyomu takas ederek konuşarak , üreterek ve savaşarak keşfedin. Pine’da aynı zamanda hayatta kalmaya çalışacaksınız, her biyomda farklı yaratıklar bulunuyor ve kabileniz için bu yaratıklar ile mücadele etmeniz gerekiyor. Ayrıca herhangi bir türle arkadaş olabilir, onlarla birlikte savaşabilir veya onlara saldırmayı tercih edebilirsiniz. Savaşmadan da yaşam alanlarını terk etmeye zorlayabilirsiniz.

Pine Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)İşlemci: Quad Core 3.2 Ghz ya da eşdeğer işlemci

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da eşdeğer ekran kartı

Depolama: 4 GB

ÖNERİLEN
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)İşlemci: Quad Core 3.40 Ghz ya da eşdeğer işlemci

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da eşdeğer ekran kartı

Depolama: 4 GB

Pine’ın Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir