Oyun

Elon Musk bu kere oyuncu koltuğu ile gündemde!

Elon Musk kurucusu olduğu Tesla, SpaceX ve daha birçok şirket ile günümüzde dünya genelinde teknolojiye ilgi duyan duymayan herkesin bildiği bir isim haline geldi. Musk’ın son dönemde bu kadar popüler hale gelmesinde elde ettiği başarıların aksine, kripto paraların ve attığı tweet’lerin etkisi daha fazla.

Özellikle Doge ve Bitcoin ile alakalı yaptığı paylaşımlar kripto para sektörünü alt üst ederken, bazı konulardaki sert paylaşımları markaları ve bazı takipçi kitlelerini ciddi anlamda rahatsız edebiliyor. Geçtiğimiz saatlerde Twitter’da yaptığı oyuncu koltuğu ile bu tartışmalara bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Elon Musk’ın oyuncu koltuğu paylaşımına Razer’dan yanıt

Yurt dışında uzun bir süredir profesyonel olarak yürütülmekte olan e-Spor faaliyetlerinin son yıllarda ülkemizde de ciddiye alınmaya başlanması ile oyuncu ekipmanlarına olan talep oldukça arttı. Çeşitli markalar oyuncuların en iyi performansı sergilemesi ve bilgisayar başında uzun saatleri en konforlu şekilde geçirmesi için ekipmanlar üretiyor. Tabi bu ekipmanların başında oyuncu koltukları yer alıyor.

Oyuncu koltuğu denildiğinde herkesin aklına gelen belirli markalar bulunuyor olsa da, her geçen gün çeşitlilik artmaya devam ediyor. Elon Musk yaptığı son paylaşımda oyuncu koltukları ve bebekler için geliştirilen araç koltuklarının aynı olduğunu iddia etti.

Patlayan kafa emojisi ile paylaşımı yapan Musk’a, bir dönem iş birliği yapmak isteyen Razer CEO’sundan cevap gecikmezken, 200 binden fazla beğeni alan bu paylaşımın altında Musk’la hem dalga geçenleri hem de destekleyenleri görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir