Oyun

Dr. Dre, GTA için tekrardan müzik yapacak!

Dr. Dre ve Rockstar, GTA için yeniden iş birliğine gidiyor. Uzun yıllardır beraber çalışan ikili yeni proje için mikrofonların başına geçecekler. Hangi oyun için geleceği açıklanmayan müzikler ise, hayranları bir hayli heyecanlandırdı. Zira tek bir şarkı yapmayacak olan Dr. Dre‘nin ekibinde Snoop Dog da yer alıyor.

Başarılı prodüktör ile yakın arkadaş olan Snoop Dog, bazı açıklamalarda da bulundu. Kafalardaki en büyük soru işaretini gidermeyen yıldız isim, heyecanını gizleyemedi.

Peki Dr. Dre hangi GTA için şarkı yapacak?

Kafalardaki en büyük soru işareti olan bu durum karşısında kesin bir yanıt ortaya çıkmadı. Zira Rockstar resmi olarak 4 GTA oyununa aynı anda kafa yoruyor. GTA Online için geliştirmeleri sürdüren şirket, GTA Trilogy için de gün saymaya başladı. Hal böyle olunca başarılı prodüktörün tam olarak ne için veya kim için proje yürüttüğü belli olmadı.

Öte yandan bazı iddialar, Dr. Dre ve Rockstar’ın mevcut oyunlar için değil, doğrudan GTA 6 için anlaştığı yönünde. Hayranları heyecanlandıran bu gelişmenin gerçekleşme ihtimali ise oldukça az. Zira Rockstar, daha önce de belirttiğimiz üzere 4 GTA üzerinde yoğun mesai harcıyor ve kolay kolay yeni bir proje için planlama aşamasına dahi geçebilmiş değil.

İhtimallerin en yükseği, GTA Online için ortaya atılanlar diyebiliriz. Sürekli ek paket getirerek oyunu canlı tutan Rockstar, büyük ihtimalle, yine geniş çaplı bir güncelleme üzerine çalışıyor. Hal böyle olunca da stüdyo, Dr. Dre ile anlaşma yoluna gidiyor.

Tabi bu iddialar henüz resmiyet kazanmadı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Snoop Dog da ser verip sır vermedi. Başarılı şarkıcı şunları aktardı:

Dr. Dre‘nin harika müzik yaptığını biliyorum. Ve müziğinin bir kısmı çıkacak olan GTA oyunuyla bağlantılı. Bu yüzden, müziğinin video oyunu aracılığıyla piyasaya sürülme şeklinin bu olacağını düşünüyorum.

Şarkılarını GTA ile çıkaracak olan Dr. Dre, bakalım nasıl bir sürpriz ile oyuncuları karşılayacak? Bekleyip göreceğiz. Sizler de konuyla alakalı görüşlerinizi ve teorilerinizi bizlere rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir