Mobil

Bütçe dostu Moto G12’den yeni bilgiler geldi!

Bir dönem telefon piyasasında başarılı işlere imza atan, ancak sektörde yaşanan değişime ayak uyduramayarak düşüşe geçen Motorola, eski günlerine geri dönmek için çalışmalarına devam ediyor. 2014 yılında Google tarafından Çinli şirket Lenovo’ya 2.91 milyar dolar karşılığında satıldıktan sonra kabuk değiştiren şirket, günümüzde akıllı telefon piyasasında aktif rol oynuyor.

Daha çok giriş ve orta segment cihazları ile karşımıza çıkan Motorola, bu geleneğini bozmayarak ilerleyen dönemlerde Moto G12 modelini kullanıcıların beğenisine sunacak. Hatta akıllı telefon fiyatlandırması bile belli oldu.

Moto G12, uygun fiyat etiketi ile gelecek!

Motorola, son dönemde Moto G200, Moto G71, Moto G51, Moto G41 ve Moto G31 akıllı telefonları piyasaya sürdü. Şimdi ise bunlara kıyasla uygun fiyatlı ve mütevazi özelliklere sahip G12 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Şu an için cihazın teknik özelliklerinin büyük bir kısmı belli olmasa da, kısa süre önce şirkete yakın bir kaynaktan RAM, depolama ve fiyat etiketi hakkında önemli bilgiler sızdırıldı.

Sektörde yaptığı sızıntılarla bilinen Sudhanshu Ambhore, Motorola Moto G12 modelinin 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip tek bir varyantla kullanıcıların karşısına çıkacağını duyurdu. Buna ek olarak siyah ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneğini bünyesinde barındıran akıllı telefonun fiyat etiketi ise 180 ila 200 dolar aralığında olacak.

Moto G12 hakkında ortaya çıkan tüm detaylar şimdilik bunlarla sınırlı. Ancak fiyat etiketinin belli olması, cihazın yakın zamanda tanıtılacağının büyük bir göstergesi. Öte yandan piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra ülkemize de gelmesi bekleniyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Moto G12‘de hangi özellikler olmalı? Artan kur nedeniyle bu cihazı tercih eder miydiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir