BİM’de 149 TL’ye satılan Polosmart FS45 TWS kulaklığı inceledik!

Günümüzde döviz kurunun hareketliliği özellikle teknolojik cihazlarda günlük fiyat farklılıklarının ortaya çıkmasına neden oluyor. Yüksek fiyat etiketine sahip bir ürünü ucuz fiyata almak büyük avantaj. Bugün sizler için BİM’de satışa çıkan Polosmart kablosuz kulaklığı inceledik.

Polosmart FS45 TWS kulaklık inceleme

Uygun fiyatına göre sahip olduğu özelliklerle dikkat çeken Polosmart kablosuz kulaklığın özellikleri neler?

Polosmart FS45 kablosuz kulaklık satın almak için: https://bit.ly/3595Wyx

Xiaomi Airdots modellerinden satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/9c9d952f

Müzik ve arama kontrolü sunan üzerinde LED ışık ile hoş görünen hafif bir tasarıma sahip kablosuz kulaklık, 3 saate kadar kullanım süresi sunuyor.

4 Şubat Cuma günü BİM’de satılan Polosmart FS45 TWS kablosuz kulak içi kulaklık ile yüksek bas ve stereo ses ile müzik dinlemek mümkün. 10 metrelik çalışma menzili sunan kulaklıkta geliştirilmiş X-Bass teknolojisi ile ince detay ve tınıları kristal kalitesinde duyabileceğiniz stereo hoparlör yer alıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip kulaklık, 35 mAh kulaklık bataryası ve 300 mAh şarj kutusu batarya kapasitesine sahip. Ayrıca şarj kutusu ile 10 saate kadar oynatma süresi de sunabiliyor. Bu fiyat aralığında görmeye alışık olmadığımız şekilde Type-C ile şarj olan kulaklık 100 saat bekleme süresi sunuyor. Beyaz renk seçeneği ile 4 Şubat Cuma günü BİM şubelerinde sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir