Oyun

Apex Legends Mobile’in beta sürümü yayınlandı

Electronic Arts, uzun zamandır konuşulan Apex Legends Mobile’in beta sürümünü yayınladı. Beta süreci ilk etapta Hindistan ve Filipinler‘deki birkaç bin oyuncu ile sınırlı olacak.

Uzun bir bekleyişin ardından oyun, Google‘da ön kayıt için hazır hale getirildi ve Android cihazlara sahip uygun bölgede bulunan kullanıcılar artık oyunu oynayabilecek.

Apex Legends Mobile şu anda sınırlı bir çevrede mevcut olsa da, geliştiriciler dünyanın dört bir yanından oyunculara oyunun zamanla sunulacağına dair güvence veriyor.

Apex Legends Mobile Play Store’dan nasıl indirilir?

Hindistan ve Filipinler‘deki Android kullanıcılarının ilk olarak Apex Legends Mobile beta nın Google Play Store listesine gitmeleri ve ön kayıt yaptırmaları gerekiyor. Bu yapıldıktan sonra, cihazları uygunsa, bilgisayardaki muadili gibi oynaması ücretsiz olan oyunu indirmeleri gerekiyor. 1.34 GB indirme işleminden sonra oyun oynanabilir.

Apex Legends Mobile’ın Google Play Store listesine gidin,

– Oyunun beta sürümü için ön kayıt yaptırın,

– Her şey uygunsa, sizin için açılan 1.34 GB boyutundaki oyunu indirin.

Kullanıcının cihazı beta sürüm ile uyumlu değilse, “Cihazınız sürümle uyumlu değil” mesajıyla karşılanacak ve kullanıcının  geliştiricilerin destek eklemesini beklemesi gerekecek.

Apex Legends Mobile Beta resmi sistem gereksinimleri

– Minimum 1.34 GB depolama alanı

Android 6.0 ve üzeri çalıştıran bir cihazda Snapdragon 625 veya üzeri işlemci,

– Gelecek, iOS beta sürümü için A11 Bionic ve üzeri sürümlere ihtiyaç duyacak.

Sosyal medyada çıkan iddialara göre Samsung Galaxy M51, Xiaomi M11 ve Realme X’in şu anda oyunu çalıştıracağı onaylandı. Vivo Y50, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy S9, Oneplus 6, Oneplus 7 ve 7T, Oneplus 8 ve 8T ve Redmi Note 10’un ise oyunu çalıştıramayacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir